Přeskočit na obsah

Koučink 1:1

Nejefektivnější cestou
k osobnímu a profesnímu rozvoji

Koučink 1:1

Nejefektivnější cestou
k osobnímu a profesnímu rozvoji

Koučink 1:1

Nejefektivnější cestou k osobnímu a profesnímu rozvoji 

S čím klientům pomáhám

Témata z osobní i pracovní oblasti se vzájemně prolínají, a tak je nelze striktně oddělit. Zlepšení v jedné oblasti má pozitivní vliv na tu druhou.

zde jsou

příklady témat z mé praxe

Životní koučink, profesní koučink & mentoring

Work-life balance, nastavení hranic, umět říkat NE, důležité rozhodnutí, jsem zaseklý a nevím, čím začít; cítím se zahlcený, v chaosu; perfekcionismus, změny nechtěných návyků, odstranění bloků, zvýšení sebevědomí.

Procesní a time management, životní a pracovní změna, příprava na důležitou schůzku, pohovor, prezentaci; vystupování na veřejnosti,  nastavení komunikace s kolegy nebo klienty, moje osobní značka a jak ji propsat na web; money mindset, cenotvorba.

nebo

hledáte vizi?

Inspirujte se japonskou moudrostí dlouhověkých a žijte své ikigai

Proč je koučink
tak efektivní?

„Při koučinku se lidé mění na základě svého uvědomění a své vlastní zkušenosti. Ne proto, že dostali radu.“

Koučink je metoda osobního rozvoje formou přátelského rozhovoru, kdy kouč vhodnými otázkami, podněty a účinnými technikami vede koučovaného k uvědomění si určité situace, jiného pohledu a nadhledu, a podporuje ho v akčních krocích. Koučink není terapie, ani poradenství.

od vás

3 ingredience

které potřebujete od sebe
pro úspěšný koučink

Máte energii a motivaci učinit změnu

dáte se ve svém životě na první místo a rozhodnete se rozvíjet svůj potenciál. A to chce odvahu. Já vás v tom podpořím na 100 %!​

Jste otevření

hlavně k sobě samým a pro nové cesty a pohledy. Vašemu vnitřnímu kritikovi se podíváme na zoubky. Ta úleva, to přijetí, zvolání: "hurá chyba!" a co nového vymyslíme - to je úžasné dobrodružství. Bude vás to bavit. Ověřeno v praxi!​

Přijímáte plnou odpovědnost

za svůj život a svá rozhodnutí. Já vás podpořím, abyste "hlavu" více propojili s dalšími podpůrnými zdroji. Budete se tak snadněji rozhodovat a zvýšíte pocit sebedůvěry a sebehodnoty.

ode mě

Co vám spolupráce
se mnou přinese?

Koučovací techniky, které fungují

Jsem certifikovaná gestalt, ikigai a NLP koučka s praxí jako interní i externí kouč. Kombinace těchto metod mi umožňuje být velmi flexibilní a tím i efektivní. Šetřím váš čas.

20 let zkušeností
v marketingu a komunikaci

Jsem markeťačka a mám mnohaleté zkušenosti z firemního prostředí - šéfky komunikace a marketingu, péče o zákazníky a tiskové mluvčí.

Moje
esence

Usměvavá energie, empatie, jasná struktura, profesionalita, drive a vytrvalost. To jsem já. Mám nadhled i smysl pro detail a jejich vzájemné propojení.
Jo a je se mnou sranda.

Ing. Jitka Tůmová

Certifikovaná gestalt koučka, ikigai koučka, NLP practitioner, trenérka, motivátorka, markeťačka, mentorka komunikačních a prezentačních dovedností, organizátorka, manželka a maminka, nadšená vysokohorská turistka a zahradnice.

cena

jak koučink probíhá
a kolik stojí?

Každé téma potřebuje specifický přístup a čas

Z mé zkušenosti doporučuji pro konkrétní, komplexnější téma pět sezení, ideálně 1x za dva týdny. S klienty, se kterými spolupracuji dlouhodobě, se scházíme 1-2x měsíčně a věnujeme se tématům, kterým aktuálně potřebují - ať už z osobního nebo pracovního života. U zkušenějších klientů má efekt i jednorázová koučovací "injekce".

Sezení probíhá online (zoom)

Po dohodě je možné i osobní setkání (Praha).

Cena konzultace je 3 000 Kč (60 min)

Nejsem plátce DPH.

Každé téma potřebuje specifický přístup a čas

Z mé zkušenosti doporučuji pro konkrétní, komplexnější téma pět sezení, ideálně 1x za dva týdny.
S klienty, se kterými spolupracuji dlouhodobě, se scházíme 1-2x měsíčně a věnujeme se tématům, kterým aktuálně potřebují - ať už
z osobního nebo pracovního života.
U zkušenějších klientů má efekt i jednorázová koučovací "injekce".

Sezení probíhá online (zoom)

Po dohodě je možné i osobní setkání (Praha).

Cena konzultace
je 3 000 Kč (60 min)

Nejsem plátce DPH.

Co
o koučinku
říkají moji
klienti

# Ikigai koučink
"Když jsem vstupovala do Ikigai procesu s Jíťou, byla jsem zvědavá, co zjistím. Měla jsem pocit, že se celkem dobře znám. Ale cítila jsem, že se v podnikání ještě pořád něčím brzdím, jenže jsem nevěděla čím. Nebyla jsem naplno ve své síle. Musím přiznat, že celý ikigai proces s Jíťou mi dal mnohem víc, než jsem čekala. MÁM SVÉ IKIGAI... a to je nepopsatelný pocit - vím, kdo jsem, s jakou esencí jsem se narodila a co přináším světu. Prostě waaau! Ucítila jsem tu svou velikou hodnotu, jenže už ne jenom v hlavě, ale konečně opravdu v sobě! Takže ráno vstávám a jednoduše zářím. Jitka je opravdová profesionálka, celou dobu mě laskavě vedla a dokázala odchytit a rozvést podstatu věci. Před pár lety jsem si IKIGAI zpracovávala i sama, ale nebyla jsem schopná k němu dojít. Ikigai proces doporučuji úplně všem, kteří chtějí naplno věřit v sebe a prožívat každý den víc a víc radosti a pocitu naplnění."

Co
o koučinku
říkají moji
klienti

Máte zájem
o koučink?

Napište mi e-mail a domluvíme si nezávazný 15minutový hovor či videohovor.

jitka@jitkatumova.com

Nebo si rovnou rezervujte termín (Zoom).