Dní |
Hodin |
Minut |
Sec

10 (+1) ikigai tipů

Jak (na sobě) PRACOVAT UDRŽITELNĚ

Jak se rozvíjet a pracovat BEZ ZAHLCENÍ a užívat si MALÝCH RADOSTÍ

10 (+1) ikigai tipů

Jak (na sobě) PRACOVAT UDRŽITELNĚ

Jak se rozvíjet a pracovat BEZ ZAHLCENÍ a užívat si MALÝCH RADOSTÍ

taky milujete seberozvoj a pracovní flow, ale

...máte sklony se v práci zahltit a pak už nevnímáte radost?

Mám tady pro vás IKIGAI tipy, jak na práci i rozvoj udržitelně

K dispozici ve 3 formách

Jaká je vaše oblíbená?

IG foto 1080x1080 - 4

one-pager

video

audio

Kdo jsem

Jsem Jitka Tůmová, certifikovaná životní, profesní a Ikigai koučka a mentorka koučů ve výcviku Ikigai, facilitátorka workshopů pro rozvoj týmů a firemní kultury. 

Vedu kurzy a programy na téma Ikigai v práci a Ikigai v projektu, kam propisuji  svých více než 20 let zkušeností z firemního prostředí, kde jsem působila jako šéfka komunikace a marketingu, projekťačka, tisková mluvčí a také interní koučka. „Vytahuji“ tak pro vás užitečné a funkční tipy z praxe.

Nyní, jako nezávislá koučka a podnikatelka, podporuji výkonné lídry, konzultanty a kouče v realizaci svých nejodvážnějších snů, s radostí a lehkostí, efektivně a laskavě k sobě. A ke vnímání, kde je opravdu jejich místo, v zažívání jejich Ikigai v každodenních maličkostech, v pouštění toho, co už není jejich.

Mou vášní je také podporovat kouče v expertním sebevědomí a sebedůvěře, aby mohli pomáhat svým klientům autenticky a pečovali o své Ikigai a svou energii. Jsem mentorkou koučů ve výcviku Ikigai pod záštitou Ikigai’s (ikigais.cz).

Ing. Jitka Tůmová, certifikovaná Gestalt koučka, Ikigai koučka a NLP practitioner (neurolingvistické programování), absolventka VŠ ekonomika a management (marketingová komunikace) a 

japonská inspirace dlouhověkých

Ikigai

Japonské slovo „Ikigai“ se dá volně přeložit jako „důvod žít“ nebo „mít hodnotu pro život“. Je o malých každodenních radostech, které nás vyživují. Je o pocitu naplnění, smyslu, užitečnosti pro sebe i druhé. Že jsme na svém místě. Slovo je spojované s japonským ostrovem Okinawa, který je proslulý velkým počtem sto- a víceletých lidí. Z výzkumů dlouhověkosti vyplývá, že jejich receptem je kromě lehké stravy, přiměřeného pohybu a odpočinku právě jejich osobní ikigai a smysl pro společenství.

Propojme se online

Provozovatel

Ing. Jitka Tůmová 
IČ: 01860585

Zapsána v živ. rejstříku Úřadu MČ Praha 10

Jak moc laskavě si nastavujete hranice?

Zmapujte si se mnou v dotazníku.

hranice