Přeskočit na obsah

Kde se můžeme potkat

Kde se můžeme potkat

Kde se můžeme potkat

Kalendář akcí

Pojďme se potkat na některé z akcí, které mám tu radost a čest spolu-tvořit
či být součástí jako koučka, trenérka nebo mentorka

Krásná Lípa
8. – 11. října 2023

Ikigai pobyt s jógou

Podzimní zastavení uprostřed nádherné přírody Českého Švýcarska. Jógové lekce s Irenou Kubicovou, Ikigai workshopy s Jitkou Tůmovou. Komfortní ubytování ve stylové Bohemian Cottage, lahodná domácí vege strava, výlety do přírody. Čas a prostor jen pro vás....

Krásná Lípa, 8. – 11. října 2023

Online 
říjen 2023 – únor 2024

Certifikovaný výcvik Ikigai

Čtyřměsíční ONLINE výcvik pro kouče, průvodce, konzultanty, lektory a lidi ve vedoucích i pomáhajících profesích, kteří si svou expertizu chtějí rozšířit o koučinkový program dle metodiky Ikigai USP a využívat tak její principy ve své praxi.

Online, říjen 2023 – únor 2024

Třetí běh výcviku startujeme v říjnu 2023 a právě teď se můžete přihlásit na vstupní pohovor.

Praha, jaro 2024
4x pátek až neděle

Certifikovaný výcvik "NLP practitioner"

12denní výcvik s Jirkou Martiškem probíhá naživo v Praze. Během čtyř prodloužených víkendů se naučíte díky NLP (neurolingvistickému programování) rychle a trvale odstraňovat psychické bloky, měnit návyky a urychlovat dosahování cílů. NLP techniky a nástroje tak budete moci využívat pro sebe i pro druhé, tedy i ve vaší praxi.

Praha, jaro 2024
4x pátek až neděle

Proběhlé akce

Online 
11. – 15. září 2023

Ikigai FEST 2023 online

KOUČOVÁNÍ SRDCEM. To je téma 2. ročníku Ikigai festivalu, jehož součástí můžete být i vy. Pojďte s našimi hosty, experty různých koučovacích škol a přístupů, objevovat a prožívat, co to "koučovat srdcem" vlastně znamená. Festival je určený současným i budoucím koučům, konzultantům, terapeutům i lídrům a zkrátka všem, kteří se zajímají o seberozvoj a podporu či provázení druhých. Online festival je zdarma.

Online, 11. – 15. září 2023

záznam plné verze
k dispozici online zdarma

Ikigai FEST 2022 záznam

První online festival o IKIGAI v ČR proběhl v září 2022 a je nyní dostupný zcela ZDARMA. První ročník "Když ti život dává smysl" byl nabitý zajímavými rozhovory s inspirativními lidmi – o ikigai, udržitelnosti a radosti v životě i práci, wabi sabi, kaizen, improvizaci i harmonii. Registrací získáváte zdarma přístup k plné verzi festivalu. Mezi našimi hosty byl např. japonský neurovědec Ken Mogi, který je autorem několika knih s tématikou o ikigai.

záznam plné verze
k dispozici online zdarma

Praha, Zrno Zrnko
15. září 2023
| 15 – 19 hod.

Ikigai FEST 2023 naživo

Ikifest naživo je novinkou a rozšířením 2. ročníku Ikigai festivalu online. Potřebujete více inspirace, jak rozvíjet své umění koučování? Chcete se obklopit nadšenými lidmi z oboru a zase pocítit ze svého směru více smyslu a ikigai? Pojďme se potkat live! Čeká nás parádní prožitkové odpoledne s profesionály z oboru, setkání s mentorkami výcviku Ikigai a dalšími kouči a přáteli Ikigai’s a budeme mít profi fotky.

Praha, Zrno Zrnko
15. září 2023 | 15 – 19 hod.

Online
květen – září 2023

Mastering the Ikigai coaching

Alumni program - pětiměsíční cyklus "Repete" určený absolventům výcviku Ikigai. Kaizen vedení ikigai procesů, sdílení zkušeností a inspirace, sebereflexe, práce v triádách, rozvoj koučovacích dovedností a posílení expertní sebedůvěry.

Online, květen – září 2023

Právě probíhá první běh. S dalším počítáme na jaře 2024.

Online
říjen 2022 – únor 2023

Certifikovaný výcvik Ikigai

Čtyřměsíční online výcvik určený všem, kteří se věnují koučinku nebo konzultacím profesionálně a chtějí si svou nabídku rozšířit o koučinkový program metodikou Ikigai USP.

říjen 2022 – únor 2023
středy/čtvrtky

Praha/online
září – prosinec 2022

Silnější hybatelé

Spolupráce s Českou spořitelnou v programu Silnější hybatelé – v týmu koučů a mentorů pomáháme hybatelům uchopit jejich příběh.

 září – prosinec 2022

22. – 23. 10. 2022
sobota a neděle

Základy NLP

Víkendový kurz technik NLP (neurolingvistického programování) pro osobní i profesionální využití

22. – 23. 10. 2022
sobota a neděle

Máte zájem
o spolupráci?

Napište mi e-mail a domluvíme si nezávazný 15minutový hovor či videohovor.

jitka@jitkatumova.com

Nebo si rezervujte termín (Zoom).

Novinky od Jitky

Chcete mít jistotu, že Vám ode mě nic neunikne? Nechte mi svůj e-mail a já vám občas pošlu pár zajímavých tipů k osobnímu rozvoji, týmové spolupráci, či Ikigai. Ráda vás také pozvu na akci či prima kurz.

Provozovatel

Ing. Jitka Tůmová 
IČ: 01860585

Zapsána v živ. rejstříku Úřadu MČ Praha 10