Přeskočit na obsah

Kde se můžeme potkat

Kde se můžeme potkat

Kde se můžeme potkat

Kalendář akcí a kurzů

Pojďme se potkat na některé z akcí a programů, které mám tu radost a čest tvořit, spolu-tvořit či být součástí jako koučka, trenérka nebo mentorka

Online kurz
Kdykoli

Ikigai v práci pro každý den

Čtyřtýdenní online kurz. Staňte se nezahlceným tvůrcem a užívejte si drobné radosti. Co když je vaše práce místo, které vás nejen živí, ale i vyživuje? Pojďme to místo tvořit společně. Projdeme spolu konkrétní principy, jak si svou práci udělat více Ikigai: cítit více radosti a naplnění v každodenním profesním životě, jak sladit osobní hodnoty a profesní výzvy. Kurz je kompletně online a můžete jej začít studovat okamžitě. Přístup do studijní sekce máte na celý rok.

Online kurz, kdykoli

Online výcvik 
říjen 2024 – únor 2025

Certifikovaný výcvik Ikigai

Čtyřměsíční ONLINE výcvik pro kouče, průvodce, konzultanty, lektory a lidi ve vedoucích i pomáhajících profesích, kteří si svou expertizu chtějí rozšířit o koučinkový program dle metodiky Ikigai USP (Ikigai's) a využívat tak její principy ve své praxi. Právě probíhají vstupní pohovory na podzimně-zimní, v pořadí již čtvrtý běh výcviku Ikigai.

Online, říjen 2024 – únor 2025

Čtyřměsíční ONLINE výcvik pro kouče, průvodce, konzultanty, lektory a lidi ve vedoucích i pomáhajících profesích, kteří si svou expertizu chtějí rozšířit o koučinkový program dle metodiky Ikigai USP (Ikigai’s) a využívat tak její principy ve své praxi. Právě probíhají vstupní pohovory na podzimně-zimní, v pořadí již čtvrtý běh výcviku Ikigai.​

Online festival
září 2024

Ikigai festival 2024

Právě chystáme třetí ročník Ikigai online festivalu. V prvním ročníku jsme se věnovali tématu "Když ti život dává smysl" a jedním z hostů byl např. Ken Mogi, japonský neurovědec a autor mé oblíbené knihy o Ikigai. Ve druhém ročníku jsme se zaměřili na naši srdeční záležitost - Koučování srdcem a povídali si s experty z různých koučovacích škol, přístupů a spřátelených oborů. Protože všichni svým dílkem pomáháme, aby bylo "více lidí na svých místech". Termín brzy upřesním.

Online, září 2024

1:1 spolupráce

Ikigai koučink

Individuální koučinkový program pro ty, co chtějí znát své "proč". Pokud si přejete více poznat sebe, své zdroje, ukotvit se na svém místě... je Ikigai koučink právě pro vás. 3měsíční spolupráce zahrnuje 6 setkání, sebekoučink a mnohem víc. Pomáhám výkonným lídrům a podnikatelům realizovat své sny laskavě k sobě.

Online, duben – červen 2023

Krásná Lípa
27.-30. dubna 2025

Laskavý Ikigai & jóga pobyt

Jarní zastavení uprostřed nádherné přírody Českého Švýcarska. Šest sebepoznávacích, rozvíjejících a sebe-ukotvujících Ikigai workshopů s Jitkou Tůmovou, lekce laskavé jógy s Irenou Kubicovou. Komfortní ubytování ve stylové Bohemian Cottage, lahodná domácí vege strava, výlety do přírody. Čas a prostor jen pro vás.... Více info připravujeme

Krásná Lípa, 27.-30. dubna 2025

Online program

Ikigai v projektu aneb Strategie od srdce

6týdenní skupinový koučinkový online program. Dosahujte svých cílů s radostí a lehkostí, efektivně a laskavě k sobě. Přejete si Ikigai vnímat nejen v každodenních maličkostech, ale také v dlouhodobém horizontu? Znát své proč a svou vizi. Svůj "projekt" uchopit uchopit strategicky, zároveň projektově řídit a jít do malých akčních kroků už teď, hezky po ikigaisku 🙂 Pojďme na tom pracovat společně.

Online program

Proběhlo online 
11. – 15. září 2023

Ikigai FEST 2023 záznam

KOUČOVÁNÍ SRDCEM. To je téma 2. ročníku Ikigai festivalu, jehož součástí můžete být i vy. Pojďte s našimi hosty, experty různých koučovacích škol a přístupů, objevovat a prožívat, co to "koučovat srdcem" vlastně znamená. Festival je určený současným i budoucím koučům, konzultantům, terapeutům i lídrům a zkrátka všem, kteří se zajímají o seberozvoj a podporu či provázení druhých. Online festival je zdarma.

Proběhlo online 11. – 15. září 2023

záznam plné verze
k dispozici online zdarma

Ikigai FEST 2022 záznam

První online festival o IKIGAI v ČR proběhl v září 2022 a je nyní dostupný zcela ZDARMA. První ročník "Když ti život dává smysl" byl nabitý zajímavými rozhovory s inspirativními lidmi – o ikigai, udržitelnosti a radosti v životě i práci, wabi sabi, kaizen, improvizaci i harmonii. Registrací získáváte zdarma přístup k plné verzi festivalu. Mezi našimi hosty byl např. japonský neurovědec Ken Mogi, který je autorem několika knih s tématikou o ikigai.

záznam plné verze
k dispozici online zdarma

Proběhlé akce

Online program
1.5.-16.6. 2024 (zoomy 15.5.-12.6.)

Ikigai v projektu aneb Strategie od srdce

6týdenní skupinový koučinkový online program pro ty, co chtějí dosahovat svých cílů s radostí a lehkostí, efektivně a laskavě k sobě. Přejete si Ikigai vnímat nejen v každodenních maličkostech, ale také v dlouhodobém horizontu? Znát své proč a svou vizi. Svůj "projekt" uchopit uchopit strategicky, zároveň projektově řídit a jít do malých akčních kroků už teď, hezky po ikigaisku 🙂 Pojďme na tom pracovat společně.

Online program, 1.5.-16.6. 2024 (zoomy 15.5.-12.6.)

Online program
duben – červen 2024

Master your Ikigai coaching

Alumni program - tříměsíční cyklus "Master" určený absolventům výcviku Ikigai. Kaizen vedení ikigai procesů, sdílení zkušeností a inspirace, sebereflexe, práce v triádách, rozvoj koučovacích dovedností a posílení expertní sebedůvěry a autenticity kouče.

Online, duben – červen 2023

Krásná Lípa
5.-8. května 2024

Ikigai pobyt s jógou

Jarní zastavení uprostřed nádherné přírody Českého Švýcarska. Ikigai workshopy s Jitkou Tůmovou, jógové lekce s Irenou Kubicovou. Komfortní ubytování ve stylové Bohemian Cottage, lahodná domácí vege strava, výlety do přírody. Čas a prostor jen pro vás....

Krásná Lípa, 5.-8. května 2024

Praha
duben-červen 2024

4x pátek až neděle

Certifikovaný výcvik "NLP practitioner"

12denní výcvik s Jirkou Martiškem probíhá naživo v Praze. Během čtyř prodloužených víkendů se naučíte díky NLP (neurolingvistickému programování) rychle a trvale odstraňovat psychické bloky, měnit návyky a urychlovat dosahování cílů. NLP techniky a nástroje tak budete moci využívat pro sebe i pro druhé, tedy i ve vaší praxi.

Praha, duben-červen 2024
4x pátek až neděle

Online kurz
4.-31. března 2024

Ikigai v práci pro každý den

Čtyřtýdenní online kurz. Staňte se nezahlceným tvůrcem a užívejte si drobné radosti. Co když je vaše práce místo, které vás nejen živí, ale i vyživuje? Pojďme to místo tvořit společně. Projdeme spolu konkrétní principy, jak si svou práci udělat více Ikigai: cítit více radosti a naplnění v každodenním profesním životě, jak sladit osobní hodnoty a profesní výzvy. Kurz je online s doprovodnou FB skupinou pro interakci a s mým živým provázením na pravidelných ZOOMech 1x týdně.

Online kurz, 4.-31. března 2024

Online výcvik 
říjen 2023 – únor 2024

Certifikovaný výcvik Ikigai

Čtyřměsíční ONLINE výcvik pro kouče, průvodce, konzultanty, lektory a lidi ve vedoucích i pomáhajících profesích, kteří si svou expertizu chtějí rozšířit o koučinkový program dle metodiky Ikigai USP (Ikigai's) a využívat tak její principy ve své praxi. Jedná se o třetí běh výcviku.

Online, říjen 2023 – únor 2024

Čtyřměsíční ONLINE výcvik pro kouče, průvodce, konzultanty, lektory a lidi ve vedoucích i pomáhajících profesích, kteří si svou expertizu chtějí rozšířit o koučinkový program dle metodiky Ikigai USP (Ikigai’s) a využívat tak její principy ve své praxi. Jedná se o třetí běh.

Krásná Lípa
8.-11. října 2023

Ikigai pobyt s jógou

Podzimní zastavení uprostřed nádherné přírody Českého Švýcarska. Jógové lekce s Irenou Kubicovou, Ikigai workshopy s Jitkou Tůmovou. Komfortní ubytování ve stylové Bohemian Cottage, lahodná domácí vege strava, výlety do přírody. Čas a prostor jen pro vás....

Krásná Lípa, 8.-11. října 2023

Praha, Zrno Zrnko
15. září 2023
| 15 – 19 hod.

Ikigai FEST 2023 naživo

Ikifest naživo je novinkou a rozšířením 2. ročníku Ikigai festivalu online. Potřebujete více inspirace, jak rozvíjet své umění koučování? Chcete se obklopit nadšenými lidmi z oboru a zase pocítit ze svého směru více smyslu a ikigai? Pojďme se potkat live! Čeká nás parádní prožitkové odpoledne s profesionály z oboru, setkání s mentorkami výcviku Ikigai a dalšími kouči a přáteli Ikigai’s a budeme mít profi fotky.

Praha, Zrno Zrnko
15. září 2023 | 15 – 19 hod.

Online
květen – září 2023

Master your Ikigai coaching

Alumni program - pětiměsíční cyklus "Repete" určený absolventům výcviku Ikigai. Kaizen vedení ikigai procesů, sdílení zkušeností a inspirace, sebereflexe, práce v triádách, rozvoj koučovacích dovedností a posílení expertní sebedůvěry.

Online, květen – září 2023

Online
říjen 2022 – únor 2023

Certifikovaný výcvik Ikigai

Čtyřměsíční online výcvik určený všem, kteří se věnují koučinku nebo konzultacím profesionálně a chtějí si svou nabídku rozšířit o koučinkový program metodikou Ikigai USP.

říjen 2022 – únor 2023
středy/čtvrtky

Praha/online
září – prosinec 2022

Silnější hybatelé

Spolupráce s Českou spořitelnou v programu Silnější hybatelé – v týmu koučů a mentorů pomáháme hybatelům uchopit jejich příběh.

 září – prosinec 2022

Máte zájem
o spolupráci?

Napište mi e-mail a domluvíme si nezávazný 15minutový hovor či videohovor.

jitka@jitkatumova.com

Nebo si rezervujte termín (Zoom).

Novinky od Jitky

Chcete mít jistotu, že Vám ode mě nic neunikne? Nechte mi svůj e-mail a já vám občas pošlu pár zajímavých tipů k osobnímu rozvoji, týmové spolupráci, či Ikigai. Ráda vás také pozvu na akci či prima kurz.

Provozovatel

Ing. Jitka Tůmová 
IČ: 01860585

Zapsána v živ. rejstříku Úřadu MČ Praha 10

čtyřtýdenní Online kurz

Ikigai v práci

pro každý den

S Jitkou Tůmovou

Staňte se nezahlceným tvůrcem a užívejte si drobné radosti

studujte kdykoli, přístup na 1 rok

čtyřtýdenní online kurz

Ikigai v práci

pro každý den

S JITKOU TŮMOVOU

Staňte se nezahlceným tvůrcem a užívejte si drobné radosti

Studujte kdykoli, přístup na 1 rok

Jak moc laskavě si nastavujete hranice?

Zmapujte si se mnou v dotazníku.

hranice