Přeskočit na obsah

Co o mém koučinku říkají klienti

Co říkají moji klienti

Co říkají
moji klienti

Životní & profesní
koučink

Našla jsem svou jedinečnost, hodnotu a vnitřní sílu sloučit zdánlivě neslučitelné

S Jíťou už se znám několik let, a tak jsem se při rozhodování a výběru osobního kouče nemusela dlouho rozmýšlet. Šla jsem do spolupráce tzv. na jistotu a s důvěrou. Byla jsem už delší dobu v procesu větších změn a měla jsem pocit, že stále nemohu najít tu správnou esenci. Bylo tam „něco“, co mě nejen brzdilo, ale i drželo v jakémsi chaosu.
S Jíťou jsme postupně rozplétaly klubko mých projektů, zájmů a priorit. Přivedla mě na cestu mé vlastní strategie a propojení toho, co miluji, do své práce. V hloubi duše jsem tušila, že je toto propojení možné, ale až s Jíťou jsme odhalily moje vnitřní brzdy, které postupně uvolňujeme.
Jitka je opravdu profesionálka, vždy se na mě dokáže napojit a rozkrýt mi to podstatné a klíčové pro danou chvíli či situaci. Prolínání životního a profesního koučinku je jedna z nejlepších kombinací tohoto sebepoznávacího procesu a doporučuji ho všem, kteří chtějí najít svou jedinečnost, hodnotu a vnitřní sílu sloučit zdánlivě neslučitelné.

Ikigai koučink

Mám energii dělat ve svém životě změny

Existují 2 typy lidí. Ti, kteří o tom jak žít jen mluví a Ti, kteří podle toho i žijí. Jitka je ten druhý typ. Žije doslova IKIGAI - živí se tím, co jí baví a co skutečně umí. Při koučinku je energická, empatická a s citlivým tahem na branku pomáhá odkrývat vaše zaběhnuté procesy a dívat se na ně jiným pohledem. Díky tomu se mi povedlo zvědomit si některé vzorce chování, které byly v mém životě a mojí práci neefektivní nebo nefunkční. Koučink mi dodal energii provést ve svém životě změny. Koučink mi také pomohl podívat se na život z větší perspektivy a uvědomit si, co je opravdu důležité.
Ludvík Kolpaský
Mostní inženýr

Ráno vstávám a jednoduše zářím

Když jsem vstupovala do Ikigai procesu s Jíťou, byla jsem zvědavá, co zjistím. Měla jsem pocit, že se celkem dobře znám. Ale cítila jsem, že se v podnikání ještě pořád něčím brzdím, jenže jsem nevěděla čím. Nebyla jsem naplno ve své síle. Musím přiznat, že celý ikigai proces s Jíťou mi dal mnohem víc, než jsem čekala. MÁM SVÉ IKIGAI... a to je nepopsatelný pocit - vím, kdo jsem, s jakou esencí jsem se narodila a co přináším světu. Prostě waaau!

Ucítila jsem tu svou velikou hodnotu, jenže už ne jenom v hlavě, ale konečně opravdu v sobě! Takže ráno vstávám a jednoduše zářím. Jitka je opravdová profesionálka, celou dobu mě laskavě vedla a dokázala odchytit a rozvést podstatu věci. Před pár lety jsem si IKIGAI zpracovávala i sama, ale nebyla jsem schopná k němu dojít. Ikigai proces doporučuji úplně všem, kteří chtějí naplno věřit v sebe a prožívat každý den víc a víc radosti a pocitu naplnění.

Přijala jsem fakt, že všechno je možné a záleží jen na mě

Ikigai koučink je pro mě „výzva k akci“. Vstupovala jsem s očekáváním odhalení vlastních talentů, schopností a jasného výsledku. Realita však byla mnohem pestřejší. Namísto přesného pojmenování přišel celý Vesmír poznání, možností a vidění příležitostí.

Jitka pevně držela v rukou celý proces, položila správnou otázku v pravý čas, já si mohla plynout. Stejně trefně pak nechala vyznít ty pravé okamžiky v tichu. Tak, jak to v danou chvíli nejlépe posloužilo. Místy to dokonce bolelo jako čert. Byla to léčivá bolest. Taková ta co vychází zevnitř, vystupuje ven, pomalu se rozpouští a vy cítíte fyzickou úlevu.

Ikigai koučink byl pro mě hodně o objevování sama sebe. A ještě víc o sebehodnotě, sebeuznání a sebevědomí.

Jitka mě naučila ptát se: „Co je pro mě v tuto chvíli užitečné?“ Pojmenovat, co všechno je pro mě „práce“. Přestože zaměření koučinku bylo na pracovní činnosti, profesní život a kariéru, Jíťa byla neuvěřitelně citlivá na mojí ženskou energii. Nechala mě najít hranici, kdy jsem jako žena ještě svá a kde už přecházím do mužské „tabulkové a výkonnostní“ energie, a identifikovat, kde mi to prokazuje službu a kde už naopak ne. S pomocí koučky jsem si našla své místo v mnoha mých rolích - jako žena, jako máma, auditorka, podporovatelka a také jako věčná studentka (třeba sama sebe).

Zmapovala jsem si lépe svůj potenciál a schopnosti. Rozvinula svoji dovednost rozhlížet se, pozorovat, mít otevřené oči, nastražené uši, a mít tak příležitost vidět více možností. S využitím intuice a větší jistotou rozpoznávám svoje ikigai. V tom je ta akce. Ikigai koučink s Jíťou velmi doporučuji.
Hana R. Střelečková
Auditorka systémů kvality a bezpečnosti potravin, nutriční specialistka, trenérka a koučka

NLP koučink

Stala jsem se tvůrkyní, která dokáže věci změnit a využít ve svůj prospěch

Propojení NLP koučinku a Jitky pro mě bylo prima zážitkem. Už samotná Jíti energie plná nadšení, optimismu, důvěry a chuti mi pomohla se na náročnou situaci, kterou jsem řešila, podívat z nadhledu a uvolnit se.

A technika NLP, kterou jsem si pod vedením Jíti prožila, pro mě byla přelomovým okamžikem - jak jsem mocná, když si dovolím a vím, jak pracovat se svými pocity, emocemi, myslí, smysly a vizualizacemi.

Situace, která pro mě před pár minutami byla náročná a nevěděla jsem si s ní rady, se během krátké chvíle změnila v přijatelnou výzvu a hru. Cítila jsem se mnohem líp a hlavně v roli tvůrkyně, která věci (především ve své hlavě 🙂) zvládne změnit a využít pro svůj prospěch. Spolupráci s Jitkou doporučuji všema deseti 😀
Jitka je srdcařka
s profesionálním přístupem
Její koučink jsem zažil mnohokrát, přestože mě přímo nekoučovala. Viděl jsem ji totiž opakovaně koučovat na mém 12denním výcviku NLP, který absolvovala. Viděl jsem, jak své klienty podporuje. Jde jí o jejich úspěch. Věnuje jim celou svou pozornost. I přesto se nenechá strhnout k neužitečným diskuzím a drží se toho podstatného, aby klientovi pomohla dosáhnout cíle. Během výcviku pro ni bylo důležité vše dobře pochopit a vstřebat, aby mohla NLP účinně využívat ve své praxi. Díky tomu má teď řadu nástrojů nad rámec obvyklého koučinku – ke zpracování strachů, psychických bloků, zvýšení motivace i sebedůvěry. Můžete se dočkat prožitkových technik, které vám mohou přinést důležité změny už přímo na setkání.

Máte zájem
o koučink?

Napište mi e-mail a domluvíme si nezávazný 15minutový hovor či videohovor.

jitka@jitkatumova.com

Nebo si rovnou rezervujte termín (Zoom).