Přeskočit na obsah

Jaké je moje PROČ

Jaké je moje proč?

Jaké je moje proč?

S čím klientům pomáhám

Témata z osobní i pracovní oblasti se vzájemně prolínají, a tak je nelze striktně oddělit. Zlepšení v jedné oblasti má pozitivní vliv na tu druhou.

zde jsou

příklady témat z mé praxe

životní koučink, profesní rozvoj, osobní vize

# work-life balance   # procesní a time management   # jak komunikovat  # nastavení hranic   # umět říkat „ne“ #  čeká mě důležité rozhodnutí   # jsem zaseklý a nevím, čím začít   # manipulace    # perfekcionismus    # změny nechtěných návyků    # práce s emocemi    # odstranění bloků

# změna pracovní pozice # příprava na důležitou schůzku, či prezentaci # moje osobní značka a jak ji propsat na web # nastavení komunikace s klienty # cenotvorba

zde jsou

hledáte vizi?

životní koučink, profesní rozvoj, osobní vize

# work-life balance # nastavení hranic # umět říkat „ne“ #  důležité rozhodnutí # jsem zaseklý a nevím, čím začít # 

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

reference

Proč je koučink
tak efektivní?

„Při koučinku se lidé mění na základě svého uvědomění a své vlastní zkušenosti. Ne proto, že dostali radu.“

Koučink je metoda osobního rozvoje formou přátelského rozhovoru, kdy kouč vhodnými otázkami, podněty a účinnými technikami vede koulovaného k uvědomění si určité situace, jiného pohledu na n a nadhledu, a podporuje ho v akčních krocích. Koučink není terapie, ani poradenství.

od vás

3 ingredience

které potřebujete od sebe pro úspěšný koučink

Máte energii a motivaci učinit změnu

dáte se ve svém životě na první místo a rozhodnete se rozvíjet svůj potenciál. A to chce odvahu. Já vás v tom podpořím na 100 %!​

Jste otevření

hlavně k sobě samým a pro nové cesty a pohledy. Vašemu vnitřnímu kritikovi se podíváme na zoubky. Ta úleva, to přijetí, zvolání: "hurá chyba!" a co nového vymyslíme - to je úžasné dobrodružství. Bude vás to bavit. Ověřeno v praxi!​

Přijímáte plnou odpovědnost

za svůj život a svá rozhodnutí. Já vás podpořím, abyste "hlavu" více propojili s dalšími podpůrnými zdroji. Budete se tak snadněji rozhodovat a zvýšíte pocit sebedůvěry a sebehodnoty.

ode mě

Výhody spolupráce
se mnou

Koučovací techniky, které fungují

Jsem certifikovaná gestalt, ikigai a NLP koučka s praxí jako interní i externí kouč. Kombinace těchto metod mi umožňuje být velmi flexibilní a tím i efektivní. Šetřím váš čas.

20 let zkušeností
v marketingu a komunikaci

Jsem markeťačka a mám mnohaleté zkušenosti z firemního prostředí - šéfky komunikace a marketingu, péče o zákazníky a tiskové mluvčí.

Moje
esence

Usměvavá energie, empatie, jasná struktura, profesionalita, drive a vytrvalost. To jsem já. Mám nadhled i smysl pro detail a jejich vzájemné propojení.
Jo a je se mnou sranda.

cena

jak to probíhá a kolik to stojí?

Koučink je individuální záležitost.

Každé téma potřebuje specifický přístup a čas

Z mé zkušenosti doporučuji pro konkrétní, komplexnější téma pět sezení, ideálně 1x za dva týdny. S klienty, se kterými spolupracuji dlouhodobě, se scházíme 1-2x měsíčně a věnujeme se tématům, kterým aktuálně potřebují - ať už z osobního nebo pracovního života. U zkušenějších klientů má efekt i jednorázová koučovací "injekce".

Sezení probíhá online (zoom)

Po dohodě je možné i osobní setkání (Praha).

Cena konzultace je 3 000 Kč (60 min)

Nejsem plátce DPH.

Přijímáte plnou odpovědnost

Koučink 1:1

Individuální koučink je velmi efektivní forma osobního i pracovního rozvoje.
Ideální, pokud se chcete hnout z místa, zvolit si prioritu a jasné kroky. Tak, abyste se cítili dobře, zároveň Vám byly dostatečnou výzvou.

Ikigai koučink

Ucelený koučinkový program pro ty, co chtějí znát své "proč".
Proč ráno vstávám z postele? Nebo ještě jinak: proč už večer nemohu usnout těšením se na druhý den? 3měsíční spolupráce zahrnuje 6 setkání, sebekoučink a mnohem víc.

NLP koučink

Neurolingvistické programování je při koučinku účinným nástrojem pro změnu návyků, myšlení a chování, zvýšení sebevědomí či odstranění strachů a bloků. NLP zařazuji do koučinku dle potřeby nebo se domluvíme na extra schůzce.

Ing. Jitka Tůmová

Certifikovaná gestalt koučka, ikigai koučka, NLP practitioner, trenérka, motivátorka, markeťačka, mentorka komunikačních a prezentačních dovedností, organizátorka, manželka a maminka, nadšená vysokohorská turistka a zahradnice.

Své klienty podporuji v jejich motivaci – v rámci životního koučinku i profesního rozvoje. Mám mnohaleté zkušenosti z firemního prostředí, kde jsem vedla tým komunikace a marketingu, byla tiskovou mluvčí a interní koučkou.

Co
o koučinku
říkají moji
klienti

# Ikigai koučink
"Když jsem vstupovala do Ikigai procesu s Jíťou, byla jsem zvědavá, co zjistím. Měla jsem pocit, že se celkem dobře znám. Ale cítila jsem, že se v podnikání ještě pořád něčím brzdím, jenže jsem nevěděla čím. Nebyla jsem naplno ve své síle. Musím přiznat, že celý ikigai proces s Jíťou mi dal mnohem víc, než jsem čekala. MÁM SVÉ IKIGAI... a to je nepopsatelný pocit - vím, kdo jsem, s jakou esencí jsem se narodila a co přináším světu. Prostě waaau! Ucítila jsem tu svou velikou hodnotu, jenže už ne jenom v hlavě, ale konečně opravdu v sobě! Takže ráno vstávám a jednoduše zářím. Jitka je opravdová profesionálka, celou dobu mě laskavě vedla a dokázala odchytit a rozvést podstatu věci. Před pár lety jsem si IKIGAI zpracovávala i sama, ale nebyla jsem schopná k němu dojít. Ikigai proces doporučuji úplně všem, kteří chtějí naplno věřit v sebe a prožívat každý den víc a víc radosti a pocitu naplnění."

Co
o koučinku
říkají moji
klienti

Máte zájem
o koučink?

Napište mi e-mail a domluvíme si nezávazný 15minutový hovor či videohovor.

jitka@jitkatumova.com

Jak moc laskavě si nastavujete hranice?

Zmapujte si se mnou v dotazníku.

hranice