zde jsou vaše ikigai tipy

Jak (na sobě) PRACOVAT UDRŽITELNĚ

Jak se rozvíjet a pracovat BEZ ZAHLCENÍ a užívat si MALÝCH RADOSTÍ

zde jsou vaše ikigai tipy

Jak (na sobě) PRACOVAT UDRŽITELNĚ

Jak se rozvíjet a pracovat BEZ ZAHLCENÍ a užívat si MALÝCH RADOSTÍ

praktický one-pager

IKIGAI tipy ke stažení i vytištění...

Jak s tím pracovat

Projděte si tipy a vyberte si ten, který s vámi nejvíc rezonuje = je vám nejvíc UŽITEČNÝ PRÁVĚ TEĎ.

Zaveďte jej do svého každodenního profesního života. Hezky po ikigaisku - pro těch nejmenších krocích.

A jaký je VÁŠ OSOBNÍ EXTRA TIP, který vám opakovaně funguje a pomáhá od zahlcení? Doplňte si váš 11. tip.

Kdo z vašeho okolí vás INSPIRUJE tím, jak (na sobě) pracuje - bez zahlcení? Můžete-li, popovídejte si s ní(m), jak to dělá?

video (délka 8 min)

pokud rádi koukáte...

audio

do sluchátek...

Tipy jsem pro vás vybrala

ze čtyřtýdenního online kurzu

Ikigai v práci

pro každý den

studujte hned, přístup na 1 rok

Pár slov o mně

Jsem Jitka Tůmová, certifikovaná životní, profesní a Ikigai koučka a mentorka koučů ve výcviku Ikigai, facilitátorka workshopů pro rozvoj týmů a firemní kultury. 

Vedu kurzy a programy na téma Ikigai v práci a Ikigai v projektu, kam propisuji  svých více než 20 let zkušeností z firemního prostředí, kde jsem působila jako šéfka komunikace a marketingu, projekťačka, tisková mluvčí a také interní koučka. „Vytahuji“ tak pro vás užitečné a funkční tipy z praxe.

Nyní, jako nezávislá koučka a podnikatelka, podporuji výkonné lídry, konzultanty a kouče v realizaci svých nejodvážnějších snů, s radostí a lehkostí, efektivně a laskavě k sobě. A ke vnímání, kde je opravdu jejich místo, v zažívání jejich Ikigai v každodenních maličkostech, v pouštění toho, co už není jejich.

Mou vášní je také podporovat kouče v expertním sebevědomí a sebedůvěře, aby mohli pomáhat svým klientům autenticky a pečovali o své Ikigai a svou energii. Jsem mentorkou koučů ve výcviku Ikigai pod záštitou Ikigai’s (ikigais.cz).

Ing. Jitka Tůmová, certifikovaná Gestalt koučka, Ikigai koučka a NLP practitioner (neurolingvistické programování), absolventka VŠ ekonomika a management (marketingová komunikace) a 

japonská inspirace dlouhověkých

Ikigai

Japonské slovo „Ikigai“ se dá volně přeložit jako „důvod žít“ nebo „mít hodnotu pro život“. Je o malých každodenních radostech, které nás vyživují. Je o pocitu naplnění, smyslu, užitečnosti pro sebe i druhé. Že jsme na svém místě. Slovo je spojované s japonským ostrovem Okinawa, který je proslulý velkým počtem sto- a víceletých lidí. Z výzkumů dlouhověkosti vyplývá, že jejich receptem je kromě lehké stravy, přiměřeného pohybu a odpočinku právě jejich osobní ikigai a smysl pro společenství.

Chcete se stát IKIGAI koučem?

Otevíráme brány čtvrtého běhu výcviku Ikigai, který bude probíhat od října 2024 do února 2025.

Čtyřměsíční ONLINE výcvik pro kouče, průvodce, konzultanty, lektory a lidi ve vedoucích i pomáhajících profesích, kteří si svou expertizu chtějí rozšířit o koučinkový program dle metodiky Ikigai USP (Ikigai's) a využívat tak její principy ve své praxi. Právě probíhají vstupní pohovory na podzimně-zimní, v pořadí již čtvrtý běh výcviku Ikigai.

Čtyřměsíční ONLINE výcvik pro kouče, průvodce, konzultanty, lektory a lidi ve vedoucích i pomáhajících profesích, kteří si svou expertizu chtějí rozšířit o koučinkový program dle metodiky Ikigai USP (Ikigai’s) a využívat tak její principy ve své praxi. Právě probíhají vstupní pohovory na podzimně-zimní, v pořadí již čtvrtý běh výcviku Ikigai.​

Propojme se online

Provozovatel

Ing. Jitka Tůmová 
IČ: 01860585

Zapsána v živ. rejstříku Úřadu MČ Praha 10

Jak moc laskavě si nastavujete hranice?

Zmapujte si se mnou v dotazníku.

hranice